تبلیغات
همه چیزای (...) در یه جا ((فقط و فقط افراد زیر 105 سال)) - نقاط حساس و لذتبخش بدن
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

همه چیزای (...) در یه جا ((فقط و فقط افراد زیر 105 سال))
 
هر که دارد علاقه به سرگرمی بسم... ((( گناهی که پشیمانی بیاورد بهتر از عبادتی است که غرور بیاورد...)))

به وبلاگ من خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 13 فروردین 1391 توسط ناقلا


نقاط حساس و لذتبخش بدن

مناطق لذتبخش بدن قسمتهایی از بدن ماست كه تحریك آنهانقش مهمی در تحریك جنسی و لذت بیشتر دارد.در بیشتر مردها و زنها توجه شریك جنسی به قسمتهای دیگری از بدن غیر از اندام های جنسی موجب برانگیختن شهوت و میل …

مناطق لذتبخش بدن قسمتهایی از بدن ماست كه تحریك آنهانقش مهمی در تحریك جنسی و لذت بیشتر دارد.در بیشتر مردها و زنها توجه شریك جنسی به قسمتهای دیگری از بدن غیر از اندام های جنسی موجب برانگیختن شهوت و میل جنسی میشود.تحریك خوب و مناسب این نقاط در مرحله عشق بازی میتواند لذت نزدیكی را چند برابر كند.باید توجه داشت كه مناطق لذت بخش بدن از فردی به فرد دیگر متفاوت است و شما باید بتدریج و حین عشق بازی و ماساژ مناطق حساس بدن خود و شریك جنسیتان را كشف كنید.


 
نقاط حساس بدن مرد


 
افرادیكه فكرمیكنند تنها نقطه شهوانی بدن مرد اندام جنسی اوست هرگز زحمت جستجو برای یافتن مناطق حساس دیگر را به خود نداده اند.اگر شما به بدن مرد بیشتر توجه كنیدقسمتهایی را كشف خواهید نمود كه به كمك آنها خیلی سریع و راحت میتوانید مرد را تحریك كنید.

  
 
1 - سر:بیشتر مردها از نوازش سر و موهایشان بخصوص عبور انگشت از بین موها لذت میبرند.علت این امر رهاسازی هورمون اندورفین در اثر ماساژ پوست سر است.

 2 - لاله گوش:بوسیدن زبان زدن مكیدن و خوردن لاله گوش برای مرد لذت بخش است.ولی مراقب باشید زیاد آنرا خیس نكنید!

 3 - لبها:فقط به بوسیدن لبها اكتفا نكنید بلكه آنها را مكیده و بخورید!

  4 - گردن:ناحیه زیر فك تا پایین گردن را در دو طرف ببوسید.

 5 - پشت:شانه پشت و كمر او را ماساژ دهید.بعد مهره های كمر او را از بالا تا پایین ببوسید.

 6 - سینه ها:خیلی از مردها بوسیله نوازش نیشگون گرفتن زبان زدن یا آهسته گاز گرفتنسینه شان تحریك میشوند.

 7 - باسن:كفل و ناحیه مقعد مرد پایانه های حسی زیادی دارد.این ناحیه را نوازش كرده و مقعد او را با انگشت تحریك كنید.

 8 - پاها:هرچند عده ای از مردها از آن متنفرند ولی بعضی دیگر عاشق پا بوده و از نوازش بوسیدن و حتی لیسیدن و خوردن پاهایشان لذت میبرند.

 9 - اندام جنسی:بیضه بیخ آلت در بالای بیضه سر كیر از مناطق بسیار حساس اندام جنسی هستند كه تحریك آنها با دست زبان و بوسیدنشان خیلی موثر است.

 

نقاط حساس بدن زن

 زنها در مقایسه با مرد ها اطلاعات بیشتری در مورد نقاط شهوت انگیز بدنشان دارند. شاید علت این امرعلاقه آنها به بازی و معاشقه قبل از انجام نزدیكی باشد كه باعث كشف سایر مناطق لذت آور بدنشان میشود.حتما" شما از وجود تعداد زیادی منطقه لذت آور در بدن زن شگفت زده خواهید شد.

  
 
1 - سر:بازهم به دلیل رها شدن اندورفینها نوازش و حتی شانه كردن موهای سر برای زن لذت بخش است.

2 - گوش:برخلاف عقیده شایعی كه وجوددارد زنها از فرو بردن زبان در گوششان لذتی میبرند.بجای آن بهتر است لاله گوش و خارج آنرا ببوسید و لیس بزنید.

 3 - لبها:بوسیدن و مكیدن لبها در زن و مرد اثر یكسانی دارد.

 4 - زیر بغل بازو ومچ دست:این نواحی را به نرمی و بانوك انگشت نوازش كنید.

 5 - سینه:بهتر است خود را فقط به نوك سینه محدود نكنید!هر دو سینه را كاملا" در دست گرفته و مانند خمیر آنها را بمالید.نوك سینه ها را ببوسید بمكید و آنها را بخورید.

 6 - شكم و ناف:زنها از نوازش و غلغلك این دو قسمت خیلی لذت میبرند.با نوك انگشتتان روی شكم و اطراف ناف دایره بكشید.دست خود را بالای شكم و زیر دنده ها گذاشته و آهسته به سمت لگن بیاورید.هرگز از بوسیدن و لیسیدن شكم غافل نشوید.

 7 - پشت:بیشتر زنها كشته ماساژ پشت هستند!!انگشت خود را روی مهره ها بالا و پایین ببرید و كمر او را بمالید.میتوتنید این كار را حتی هنگام نزدیكی هم انجام بدهید.

 8 - باسن: به دلیل فراوانی گیرنده های عصبی تحریك این منطقه بسیار شهوت انگیز بوده میتوانید آنرا نوازش كنید بلیسید گاز بگیرید یا حتی به ان ضربه بزنید.

9 - قسمت داخلی ران پشت زانو و ساق پا:رانها را ماساژ داده به سمت اندام جنسی بروید.پشت زانو را به آرامی با نوك انگشت تحریك كنید.ساق و قسمت بالای مچ پا نیز فوق العاده حساس است.
10 - پاها:ماساژ پا و مكیدن انگشت میتواند بسیارتحریك كننده باشد.

 11 - اندام جنسی:آخرین جایی است كه باید به سراغ آن بروید.لب خارجی واژن را با نوازش دست بوسیدن و مكیدن تحریك كنید.سپس سراغ كلیتوریس رفته و با تحریك آن بوسیله انگشت و نوك زبانتان او را به اوج لذت جنسی برسانید.

  همانطور كه قبلا"گفتیم نقاط لذت بخش جنسی در افراد متفاوت است.شما باید با بدن شریك جنسیتان خوب آشنا شوید و مناطق حساس آنرا یكی یكی كشف كنید

طبقه بندی: خانواده، 
.: Weblog Themes By Pichak :.
تعبیر خواب

ابزار وبلاگنویسان
http://www.nameresan.ir/probuy.php?wid=19907&id3=23877 سیستم همکاری در فروش پارسیس - کسب درآمد از طریق همکاری در فروش
چت روم
ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسی ابزار وبلاگنویسی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ
<

تبادل لینک - سیستم تبادل لینک اتوماتیک