تبلیغات
همه چیزای (...) در یه جا ((فقط و فقط افراد زیر 105 سال)) - کشتی نوح در المپیک لندن
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

همه چیزای (...) در یه جا ((فقط و فقط افراد زیر 105 سال))
 
هر که دارد علاقه به سرگرمی بسم... ((( گناهی که پشیمانی بیاورد بهتر از عبادتی است که غرور بیاورد...)))

به وبلاگ من خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 21 تیر 1391 توسط ناقلا

نجار و طراح هلندی نسخه کپی تمام عیار کشتی نوح را ساخته و قصد دارد با آن در بازی‌های المپیک ملوانی کند.

به گزارش سه نسل به نقل از میل آنلاین، مبتکر و طراح هلندی در حال انجام عملیات تکمیلی و پرداخت کاری کپی کشتی نوح (Noah) به اندازه طبیعی است. او این کشتی را بر اساس نقشه کشتی نوح که در انجیل آمده، ساخته است.
 
ژوهان هویبرس (Johan Huibers) به مدت 3 سال و با هزینه‌ای بالغ بر 1،03 میلیون پوند این کشتی عظیم چوبی را ساخته است و اکنون تصمیم دارد در بازیهای المپیک از آن استفاده کند.

این شاهکار متناسب با کتاب مقدس، الهام گرفته از خوابی است که هویبرس 20 سال قبل درباره وطنش هلند دیده است. او در خوابش دیده بود که بخشی از سرزمینش در یک سیلی شبیه آنچه در کتاب تورات ترسیم شده است، به زیر آب می‌رود و از آن زمان اندیشه تحقق بخشیدن به ایده‌ در ذهنش بود. البته او در سال 2004 نسخه متوسط این کشتی را ساخته و به آب انداخته بود.

درآمد حاصل از بازدید گردشگران از کشتی او، که از بسیاری از نقاط جهان آمده بودند، مستقیما برای هزینه‌های ساخت کشتی بزرگتر صرف گردید.

داستان کشتی نوح، که به دستور خداوند برای رهایی از سیل بزرگ ساخته شد، مشخص می‌کند طول کشتی 300 ذراع (معادل 130 متر) پهنای آن 50 ذراع (21 متر) و ارتفاع آن 30 ذراع (12 متر) بوده است.

بر همین اساس هویبرس تصمیم گرفت ساخت این نسخه را به درازای 450 فوت آغاز کند، که این مقدار به اندازه نصف کشتی تایتانیک می‌باشد. وزن آن 3000 تن و از چوب صنوبر که با فولاد مستحکم شده، ساخته شده است.

اگرچه این کشتی نمی‌تواند همانگونه که در داستان بیان شده، از هر حیوان یک جفت در خود جای دهد، اما توانایی حمل 1500 نفر را دارد.

طبقه بندی: تصاویر،  خبر، 
.: Weblog Themes By Pichak :.
تعبیر خواب

ابزار وبلاگنویسان
http://www.nameresan.ir/probuy.php?wid=19907&id3=23877 سیستم همکاری در فروش پارسیس - کسب درآمد از طریق همکاری در فروش
چت روم
ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسی ابزار وبلاگنویسی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ
<

تبادل لینک - سیستم تبادل لینک اتوماتیک