تبلیغات
همه چیزای (...) در یه جا ((فقط و فقط افراد زیر 105 سال)) - ابتكار مادر برای شناسایی 4 قلوها
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

همه چیزای (...) در یه جا ((فقط و فقط افراد زیر 105 سال))
 
هر که دارد علاقه به سرگرمی بسم... ((( گناهی که پشیمانی بیاورد بهتر از عبادتی است که غرور بیاورد...)))

به وبلاگ من خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 19 شهریور 1391 توسط ناقلا

یك زن چینی كه مادر چهارقلوهای پسر است برای شناسایی آنها از یكدیگر دست به ابتكار جالبی زده است. ابتكار مادر برای شناسایی 4 قلوها +عکس

یك زن چینی كه مادر چهارقلوهای پسر است برای شناسایی آنها از یكدیگر دست به ابتكار جالبی زده است.
به گزارش ملیت به نقل از جام جم آنلاین؛RTBF نوشت؛ یك مادر چینی ساكن شهر شانگوو در سال 2006 صاحب چهار قلوهایی شد كه همگی پسر هستند. امروز كه آنها شش ساله شده و به مدرسه می روند مادرشان برای تشخیص آنها از یك دیگر ابتكاری را به خرج داده كه با استقبال مدیر مدرسه آنها نیز روبرو شده است.

در واقع این مادر به اصلاح سر ابتكاری آنها متوسل شده است. سر چهار پسر از ته تراشیده شده اما روی فرق سر آنها كاكلی از مو به شكل اعداد از یك تا چهار باقی گذاشته است كه درعین حال ترتیب به دنیا آمدن آنها را مشخص می كند.

مدیر مدرسه ای كه چهارقلوها به آنجا می روند ابتكار مادر آنها را تحسین كرده و می گوید: چهره، رفتار، لبخند،حركات و حتی صدای چهار پسر كاملا مشابه بوده و تشخیص آنها غیر ممكن است.

با این حال، ظاهرا شماره گذاری چهارقلوها از نظر مدیر مدرسه هنوز برای تشخیصشان كافی نبوده چرا كه آنها را از یكدیگر جدا كرده و هر یك را به كلاس جداگانه ای فرستاده است.

در مورد عقیده پسربچه ها در مورد این ابتكار كه آنها را انگشت نما كرده خبری منتشر نشده است. باید گفت در چین كه قانون تك فرزندی رایج است ، خانواده های پرجمعیت با مشكلات زیادی مواجه هستند.

بنابراین مشخص نیست آیا چهارقلوها توانسته اند حق تحصیل رایگان خود را محفوظ بدارند یا خیر. همچنین از اینكه مادرشان ناگزیر شده جریمه سه فرزند اضافی را به دولت بپردازد یا نه ، اطلاعی در دست نیست.
طبقه بندی: تصاویر، 
.: Weblog Themes By Pichak :.
تعبیر خواب

ابزار وبلاگنویسان
http://www.nameresan.ir/probuy.php?wid=19907&id3=23877 سیستم همکاری در فروش پارسیس - کسب درآمد از طریق همکاری در فروش
چت روم
ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسی ابزار وبلاگنویسی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ
<

تبادل لینک - سیستم تبادل لینک اتوماتیک